TRÉNINKY

AUTENTICKÉ KOMUNIKACE


SEBEPOZNÁNÍ 
otevírá nové možnosti.

Zaujměte tím, co říkáte i tím, kým jste. 

 

Vstříc většímu vlivu a sebedůvěře. 

Pomohu vám zjistit na jaké úrovni jsou vaše řečnické dovednosti, na co se dál zaměřit a rozvíjet.

Individuální trénink je koncipován tak, abyste co nejvíce poznali sami sebe. Jak působíte na druhé, v čem je vaše jedinečnost a co dává vašemu projevu kouzlo osobnosti.  Získáte praktické rady a díky intenzivnímu tréninku i mnoho osobních prožitků a uvědomění

- Bezpečné prostředí - 
- Osobní prožitek - 
- Individuální péče -


INDIVIDUÁLNÍ trénink s KAMERAMANEM umožňuje rychlejší pokrok

Pořízený materiál získáváte po tréninku jako DÁREK pro své osobní studijní účely.

              Chci svůj trénink!

Další možnosti:

  1. TRÉNINK PROJEVU - Pro ty, které čeká veřejný projev a chtějí se dobře připravit. Zmírnit trému a zaměřit se na přesvědčivý styl podání.
  2. Firemní tréninky a workshopy na míru.  
  3. Konzultace přes Skype/telefon. REFERENCE                                 

Chtěl bych poděkovat za skvělý workshop, naprosto profesionální přístup a velmi dobré rady jak vystupovat a na co myslet při prezentaci. Již jsem je využil při svém dalším školení. Doporučuji každému kdo prezentuje, školí a vystupuje před lidmi. Děkuji moc a určitě zopakuji, abych viděl, kam jsem se posunul.

Libor Havránek (Lektor)

Intenzivní trénink s Petrou mi pomohl v krátké době nasměrovat svou vůli k tomu, abych na sobě dále pracovala. Naučila jsem se několik užitečných technik na zklidnění a odbourání trémy. Překvapivé pro mne bylo vidět na kameře některé nedostatky ve vystupování, které člověk běžně neodhalí.

Adéla Kreilová (Manažerka) 

Chci Vám poděkovat za to, že jste mi ukázala, že skvělá prezentace musí jít zevnitř. Minulý týden jsem měl první prezentaci na kterou jsem se těšil, nebyl jsem nervózní a dopadla dobře. Jsem s ní spokojený.    

Pavel Semrád (Manažer)