Jsem moderátorka a lektorka autentické komunikace.

Baví mě pomáhat lidem projevit svou jedinečnost.


RÁDIA A TV

V médiích působím přes 17 let. Za mikrofon jsem poprvé usedla v roce 2002 v jihočeském rádiu Faktor. Mé "ON AIR putování" pokračovalo přestupem do rádia Kiss Jižní Čechy, odtud jsem zamířila do Prahy - do rádia Olympic (dnes Oldies rádio). Následovalo rádio Hey Praha, Frekvence 1 a moderování v televizi.  3 roky jsem moderovala zprávy a pořad Mailem poštou mobilem na tehdy nově vzniklé TV Barrandov a později četla zprávy a moderovalala publicisticko-zpravodajské pořady Ranní ladění a Pražský Express pro pražskou TV Metropol. 

TRÉNINKY KOMUNIKACE

Zájem o osobní růst a komunikaci, mě přivedly k pochopení, že umění zaujmout není jen o zvládnutí technik. Je za tím mnohem víc.  

Charismatičtí řečníci umí nadchnout a inspirovat protože jsou v souladu sami se sebou, se svými myšlenkami. Tomu odpovídá i řeč jejich těla a vše působí přirozeně. Nesnaží se napasovat do určitých šablon, ale plně projevují svou osobnost. Originalitu.  To co říkají, má mnohem větší vliv.

Jelikož většina kurzů komunikačních a prezentačních dovedností řeší především zvládnutí technik a nonverbální komunikaci, řekla jsem si že se ve svých trénincích zaměřím na podporu projevení jedinečnosti svých klientů, čímž vzroste jejich sebedůvěra a kouzlo osobnosti. Vytvoří se základní kámen, na kterém se dá dál stavět a obohacovat jejich projev vhodně zvolenými technikami. 


INSPIREVIEW

V roce 2014 jsem založila internetový projekt InspireView a začala natáčet rozhovory s lidmi, kteří mne zaujali svým osobním příběhem.

FILM

V roce 2016 jsem se pustila do zatím největšího dobrodružství.  Odjela jsem do Indie, kde se natáčel materiál pro inspirativní dokumentární film Ano životu, ano lásce.


InspireView