KDO JSEM?

Ve světě médií se pohybuji přes 18 let. Jako moderátorka a zprávařka jsem působila v rádiích - Faktor, Kiss Jižní Čechy, rádio Olympic, Hey Praha a Frekvence 1. Televizní zkušenosti jsem získala v TV Gimi, Barrandov, Prima, Pětka a TV Metropol, kde jsem moderovala převážně zprávy a publicisticko-zpravodajské pořady. 

Dělat rozhovory po svém. Nezávisle. S lidmi, kteří jsou inspirativní a mají zajímavý příběh. To mne v roce 2014 přivedlo k myšlence vytvořit vlastní internetový projekt - InspireView.  

https://www.inspireview.cz

Mám ráda propojování různých úhlů pohledu. Vím, že zaměřit se jen na obsah našeho projevu nebo jen na jeho vizuální nebo nonverbální část, nestačí. Je potřeba vše propojit. Proto přistupuji ke svým klientům celistvě. Snažím se je navnímat a vést k projevení jejich osobní jedinečnosti. Tak aby řeč těla byla v souladu s vnitřním nastavením. 

Autentický projev vzbuzuje důvěryhodnost a i zájem publika.

Ve svých trénincích se snažím o to, aby si lidé uvědomili krásu svého autentického projevu. Dovolili si zářit. A  tím i mít vliv na publikum.  


INSPIREView

Rozhovor s Marianem Jelínkem jsme natáčeli krátce před hokejovým utkáním v Mladé Boleslavi. Povídali jsme si např. o motivaci a jak se dostat do flow.

Kalman Horvát - je rebelem mezi kouči. V našem rozhovoru, který vznikal před živým publikem, zjistíte, jak poznat svůj talent i jak podnikat podle budhistických principů.